Трансфер технологій виробництва крупнокаліберних артилерійських боєприпасів обговорили Україна і Туреччина

​10 вересня у рамках міжнародної виставки озброєння та військової техніки DSEI 2019 у Лондоні відбулася зустріч директора дивізіону високоточного озброєння і боєприпасів Укроборонпрому Андрія Артюшенка із представниками турецької компанії NOTM ltd.​

Об этом сообщает esz.in.ua со ссылкой на СМИ.

Перемовини стосувалися взаємного трансферу технологій виробництва крупнокаліберних артилерійських боєприпасів. Ця зустріч є продовженням переговорів української і турецької сторін, що тривають впродовж 2019 року, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу Концерну.

«Співпраця із турецькими партнерами має на меті стимулювати розвиток вітчизняного виробництва сучасних засобів ураження за стандартами НАТО. Ключову роль у такій співпраці будуть відігравати наукові установи та конструкторські бюро підприємств «Укроборонпрому», – прокоментував результати перемовин Андрій Артюшенко.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/transfer-tekhnolohii-vyrobnytstva-krupnokalibernykh-artyleriiskykh-boieprypasiv-obhovoryly-ukraina-i-turechchyna-294981.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя