Погрожував вбити, якщо свідок викаже: на Волині затримали підозрюваного у крадіжці могильних плит


Сьогодні, 3 листопада, повідомили про затримання підозрюваного у викрадені могильних плит в селі Осмиловичі Іваничівського району. Про це повідомляє Андрощук Павло на сторінці у Фейсбук. Об этом сообщает moshkow.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ним виявився 32-річний житель села Низкіничі Андрій С. Чоловік – з віруючої сім’ї, має вагітну дружину.

Він з усією родиною займається встановленням могильних пам’ятників. Їхня база знаходиться на коровниках в селі Низкіничі. Виявляєься, що «бізнесмени» в одних людей крали, а другим – ставили.

«В них завжди були найнижчі ціни на могильні пам’ятники, на що і всі велися. Вони РОКАМИ займалися цим ГАНЕБНИМ злодіянням, і все сходило з рук.» – повідомляє Андрощук Павло.

При огляді в підозрюваного знайшли газовий балончик, яким він скористався при нападі на свідка крадіжки в с. Осмиловичі, і погрожував вбивством, якщо щось скаже. Але цей свідок – не з лякливих і опізнав його.

Також вилучили бус, яким він вивозив плити. Андрій С. не врахував, що на кладовищі є відеонагляд.

«Дуже цинічно ведуть себе його батько і мати постійно апелюють до Бога, погрожують СУДОМ БОЖИМ!!!» – повідомляє Павло та просить подібних «жертв» звернутися до поліції і надати всю відому інформацію, щоби покарати винного.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/na-volyni-zatrymaly-pidozriuvanoho-u-krazhi-mohylnykh-plyt/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя